Документ Юридические науки

Документы

pdf ІНФОРМАЦІЙНА ВІДКРИТІСТЬ ТА ПРОЗОРІСТЬ ВЛАДИ: КОНСТИТУЦІЙНО-ПРАВОВИЙ АСПЕКТ Популярные

Число скачиваний: 341

Білоус Костянтин Віталійович

м. Харків, Україна

Становлення України як демократичної, правової держави ставить на перший план проблему необхідності забезпечення інформаційної відкритості та прозорості в діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Прозорість та відкритість публічної влади, є запорукою ефективності функціонування правового механізму забезпечення реалізації конституційних прав громадян на інформацію, на доступ до інформації та на участь в управлінні державними справами. Останнім часом, на вітчизняному інформаційному просторі все активніше прослідковується тенденція до розширення змісту права на інформацію. Сьогодні це не лише право на отримання офіційної інформації та документів, які знаходяться в розпорядженні органів державної влади та місцевого самоврядування, їх службових та посадових осіб, а й право на отримання інформації від підприємств, установ та організацій, які виконують специфічні завдання, або здійснюють свої функції за рахунок коштів державного бюджету України.

pdf НЕКОТОРЫЕ ВОПРОСЫ ГОСУДАРСВЕННОГО РЕГУЛИРОВАНИЯ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬСКОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ В РОССИИ Популярные

Число скачиваний: 360

Скворцова Татьяна Александровна, к.ю.н., доцент

Забурденко Андрей Игоревич, магистрант

г. Ростов-на-Дону, Россия

Эффективность развития предпринимательства зависит от многих факторов, оказывающих влияние на позиционирование хозяйствующего субъекта на рынке производства товаров, выполнения работ и оказания услуг. К одному из таких факторов можно отнести систему государственного регулирования предпринимательской деятельности.

pdf ӘЙЕЛДЕР ҚЫЛМЫСЫ: СЕБЕПТЕРІ МЕН АЛДЫН-АЛУ МӘСЕЛЕЛЕРІ Популярные

Число скачиваний: 346

Орсаева Р. А.

Қазақстан. Өскемен қ.

Мақалада әйелдер қылмысына жалпы сипаттама беріле отырып, оның орын алу себептері мен алдын-алу мәселелері сараланған.

Қазақстан Республикасының мемлекет ретінде тәуелсіздік алуы -болашаққа жол ашты десек қателеспеген болар едік. Тәуелсіздік алғаннан бергі жылдар жарқын болашақ пен белең белестерге жол сілтеп, ертеңге күдікпен емес, нық сеніммен, нақты мақсатпен алдыға қадам басуға үйретті. Үйретіп қана коймай, қажырлы қайрат пен жігерлі де жалынды болуға бастады.