folder Туризм и рекреация

Документы

pdf МЕМОРІАЛЬНИЙ ТУРИЗМ У КОНТЕКСТІ СТАНОВЛЕННЯ ГРОМАДЯНСЬКОЇ САМОСВІДОМОСТІ (НА ПРИКЛАДІ УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИХ ВІДНОСИН). Популярные

Владелец Число скачиваний: 330

Аніщенко А.П., Яріко М.О.

(м. Харків, Україна)

20 сторіччя на території України позначилось багатьма трагічними подіями. В одних з них українці більшою мірою відіграють роль жертви (Голодомор, політичні репресії, війни), а в інших – стають мовчазними свідками або ж причетні до трагедії (депортація корінних народів Криму, знищення єврейського населення, Волинська різанина). Не простими були українсько-польські стосунки протягом 20 сторіччя.

pdf ТУРИСТИЧНІ ПІДПРИЄМСТВА УКРАЇНИ НА СВІТОВОМУ РИНКУ ТУРИЗМУ Популярные

Владелец Число скачиваний: 332

Зайцева Марина Миколаївна

м.Харків Україна

На сьогоднішній день туризм є глобальним соціально-економічним явищем, який суттєво впливає на світовій устрій і економіку багатьох країн. Завдяки йому можна ефективно використовувати географічне положення країни, її природно-рекреаційні ресурси, історико-культурні пам'ятки та визначні місця, створювати нові робочі місця, підвищуючи зайнятість населення, якість і рівень життя суспільства. На підставі цього гостро піднімається питання про необхідність підвищення конкурентоспроможності багатьох країн світу на світовому ринку туризму в умовах глобальної конкуренції, у тому числі й України.